15 відгуків
+380 (63) 236-05-35
Спортивне харчування з Європи в Україні

Кон'югована лінолева кислота (CLA)

в виде галереив виде списка
Кон'югована лінолева кислота (CLA) - це комплексне поєднання різних ізомерів лінолевої омега-6-жирної кислоти натурального походження, вона міститься в рослинних оліях, жирах м'яса, молока. Сировиною для промислового отримання CLA є олія сафлору. Людському організму надзвичайно важливі дані жирні кислоти.
Унікальна дія CLA полягає в тому, що вона сприяє спалюванню жиру (у тому числі в області внутрішніх органів та живота) та одночасно тонізує м'язову тканину. Оскільки саме в м'язах згоряє для утворення енергії більша частина жиру, то виходить, що CLA зменшує жирову масу двома шляхами – безпосередньо зменшуючи жирові запаси та опосередковано – збільшуючи обсяг м'язів, які використовують цей жир для своєї роботи. Також CLA має здатність спалювати жирові відкладення в часто зустрічаються «проблемних місцях» (в області талії, стегон та живота), таким чином, покращуючи силует тіла.
CLA має синергетичні здібності, коли йдеться про спалювання жиру та схуднення – вона має пряму дію, як на жирові, так і на м'язові клітини. Коли ви їсте жир, є тільки дві речі, які організм може робити з ним: використовувати як енергію або зберігати його про запас. Так кон'югована лінолева кислота перешкоджає накопиченню та зберіганню жиру, стимулюючи м'язові клітини спалювати жир.
Використовуючи жирові відкладення як «паливо» для роботи м'язів, CLA блокує можливість накопичення жиру в організмі. В результаті – попереджає повернення втрачених кілограмів та дозволяє утримувати досягнутий результат. Наукові дослідження підтвердили той факт, що люди, які поєднують низькокалорійну дієту з прийомом CLA, після повернення до звичного раціону харчування не набирають втраченої ваги.
До найбільш типових передбачуваних позитивних властивостей CLA відносяться:
Прискорення обміну речовин. Це, безумовно, плюс для будь-якого спортсмена, який прагне зменшити вагу та покращити композицію тіла.
Підсилює ріст м'язів. М'язи спалюють жир, також сприяючи прискореному метаболізму. Це сприятливо для зниження та оптимізації ваги.
Знижує рівні холестерину та тригліцеридів. Оскільки сьогодні у багатьох людей відзначаються підвищені рівні холестерину та тригліцеридів.
Знижує інсулінорезистентність. Доведено, що зниження резистентності до інсуліну сприяє профілактиці діабету дорослого віку та спрощує контроль ваги.
Зменшує ризик харчових алергічних реакцій. Оскільки харчова алергія може бути причиною, що ускладнює зниження ваги.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner